hopa sus… sau jos ! Post author:Ionut Bunescu Post published:miercuri, 30 aprilie 2008 Post category:De-ale mele / poze vara trecuta… plitiseala prin fata blocului, 2 copii isi faceau de lucru, doar ca unul, se pare, e mai puternic :)) o poza cu cei 2 inainte de actiune Dă un like și-un share, mon cher! Share this content Opens in a new window Facebook Opens in a new window X Opens in a new window LinkedIn Opens in a new window WhatsApp Navigare în articole ca de Pasteprieteni… S-ar putea să îți placă și Cele mai bune(sciene) din 2018 luni, 31 decembrie 2018 Redescoperă omenia luni, 31 octombrie 2011 De ce s-a scumpit hârtia igienică? Și care e cea mai bună? marți, 7 martie 2023 Acest articol are un comentariu Kayleiiiiiigh sâmbătă, 3 mai 2008 Răspunde ofsaracul :-jda` ce tot voiau sa faca?😐 Lasă un răspuns Anulează răspunsulComentariuEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Website (opțional) Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez. Δ
of
saracul :-j
da` ce tot voiau sa faca?
😐