Tot ziceam eu că nu sunt misogin :)) Post author:Ionut Bunescu Post published:vineri, 6 iunie 2008 Post category:NETrase Heiii, asta e mai tare ca „stilul oprişan” :)) Doar că asta e facută la caterincă, nu se face caterincă :)) SHOW me YOUR genitals Dă un like și-un share, mon cher! Share this content Opens in a new window Facebook Opens in a new window X Opens in a new window LinkedIn Opens in a new window WhatsApp Navigare în articole Cuvântul zileiSUPER EXTRA MEGA GIGA TERA HYPER superlativ S-ar putea să îți placă și Minimal Kid joi, 27 noiembrie 2008 SUPER EXTRA MEGA GIGA TERA HYPER superlativ vineri, 6 iunie 2008 ase.ro hackuit marți, 6 noiembrie 2012 Lasă un răspuns Anulează răspunsulComentariuEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Website (opțional) Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez. Δ