Fotbăluieşti? Post author:Ionut Bunescu Post published:sâmbătă, 20 martie 2010 Post category:De-ale mele Duminică sunt prezent aici. Eu mă dehibernez, tu? Mai multe detalii pe blog la Pandutzu. Dă un like și-un share, mon cher! Share this content Opens in a new window Facebook Opens in a new window X Opens in a new window LinkedIn Opens in a new window WhatsApp Navigare în articole Una mitralieratăPetrecem si noi mai cu talent? S-ar putea să îți placă și Bucuria primului meu device – Pagerul Philips ECO x Coca-Cola marți, 26 februarie 2019 idealu’ meu in viata e femeia cu mustata vineri, 8 februarie 2008 Cum să nu te îngrași de Sărbători marți, 10 ianuarie 2012 Lasă un răspuns Anulează răspunsulComentariuEnter your name or username to comment Enter your email address to comment Website (opțional) Salvează-mi numele, emailul și site-ul web în acest navigator pentru data viitoare când o să comentez. Δ