Kumfu la Triathlonul #GrandCombo

Avem echipă, avem valoare? Sună mai bine când ai două echipe, una de bloggeri, una de cititori. Treaba a stat cam așa, am avut o echipă fenomenală de cititori, a câștigat competiția de Bowling și s-a clasat pe locul 3 pe podiumul final. În schimb, a mea echipă de bloggeri (cu 3 fete și un singur băiat în afară de mine) s-a descurcat … onorabil, să zicem :))

La F1 am avut-o pe șoferița Victoria, care n-a luat nicio amendă și s-a clasat și pe podium, ba pe 2, ba pe 3.

Andra Nicula a fost maestra bowling-ului, le nimerea, dar nu prea :))

Irina Bărăgoi a fost campioană… la selfie-uri.

Eu am fost aproape bun la bowling, nu știu ce am avut, că nu am făcut nici măcar 100 de puncte în competiția oficială, dar apoi dădeam numai strike-uri. C-așa-i în bowling.

Dar cititorii mei au fost cei mai cei!

Am și un video, de la bowling, cu fetele. Ne mai trebuiau niște cocktail-uri fără alcool și era totul #cafetele.

Ideea a fost simplă, am format echipe de câte 5 oameni, 3 la bowling, 1 la simulatorul de F1, 1 la biliard. A fost prima ediție de #BătăliaBloggerilor aka #ComboBlogger de la #GrandCombo din Băneasa Shopping City, urmând ca în mai să mai aibă loc încă două competiții destinate companiilor. Echipele #BuneScuDeToate 1 și 2 au făcut față cu brio, locurile 3 și 5 din 8, iar acum sunt curios ce vor face și companiile, luna viitoare. Parcă m-aș mai băga la o tură de bowling.

Mulțumesc încă o dată echipelor mele, sper că am fost un căpitan bun. escu.